Hořáky nepřímého ohřevu

Zakázka
Název zakázky: Hořáky nepřímého ohřevu
Popis: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na dodávku hořáků nepřímého ohřevu muflové pece včetně příslušenství a souvisejících komponent. Jedná se o hořáky nepřímého ohřevu muflové pece, které slouží k předání tepelné energie potřebné pro rozklad organického materiálu uzavřeného v muflové peci. Rozmístění a regulovaný výkon hořáků je nutný pro rovnoměrný náhřev muflové ...
Poznámka:
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Vypsaná
Odhadovaná cena 2 600 000,00 Kč
Datum uveřejnění 29.6.2020
Datum podání nabídek 28.7.2020
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název ESAP Consult, s. r. o.
Ičo 27809307
Ulice Ovesná 524/14
Město Ostrava
PSČ 724 00
Zakázka čeká na nabídku
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na dodávku hořáků nepřímého ohřevu muflové pece včetně příslušenství a souvisejících komponent.
Jedná se o hořáky nepřímého ohřevu muflové pece, které slouží k předání tepelné energie potřebné pro rozklad organického materiálu uzavřeného v muflové peci. Rozmístění a regulovaný výkon hořáků je nutný pro rovnoměrný náhřev muflové pece, jakož i pro udržování procesní teploty během jejího provozu. Na hořáky je požadavek, aby byly schopny spalovat jak zemní, tak i pyrolýzní plyn v okamžiku, kdy se začne vyvíjet a dosáhne potřebných parametrů. K tomu slouží směšovací řada hořáků, která musí dokázat směšovat oba plyny v rozsahu 0 - 100%.