Dodávka 2 ks multifunkčních tiskových zařízení a jejich servis

Zakázka
Název zakázky: Dodávka 2 ks multifunkčních tiskových zařízení a jejich servis
Popis: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks multifunkčních tiskových zařízení včetně příslušenství (dále jen "MFZ"). Dodané MFZ musí splňovat veškeré požadavky zadavatele uvedené v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Součástí dodávky MFZ je jejich instalace, zahrnující zejména mechanickou montáž MFZ, zapojení MFZ do elektrické a LAN sítě, zprovoznění všech požadovaných funkcí, dodání uživatelské ...
Poznámka:
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Vypsaná
Odhadovaná cena 0,00 Kč
Datum uveřejnění 29.6.2020
Datum podání nabídek 27.7.2020
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Ičo 48136450
Ulice Na příkopě 864/28
Město Praha
PSČ 110 00
Zakázka čeká na nabídku
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks multifunkčních tiskových zařízení včetně příslušenství (dále jen "MFZ"). Dodané MFZ musí splňovat veškeré požadavky zadavatele uvedené v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Součástí dodávky MFZ je jejich instalace, zahrnující zejména mechanickou montáž MFZ, zapojení MFZ do elektrické a LAN sítě, zprovoznění všech požadovaných funkcí, dodání uživatelské dokumentace a administrátorské dokumentace/příručky a dále zaškolení zaměstnanců zadavatele pro uživatelskou obsluhu, výměnu spotřebního materiálu a základní diagnostiku a opravy poruch typu "paper jam".
Předmětem veřejné zakázky je dále poskytování servisu, telefonické podpory a odstraňování mimozáručních a pozáručních vad.
Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.