Stavební úpravy Radiologické kliniky

Zakázka
Název zakázky: Stavební úpravy Radiologické kliniky
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy Radiologické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Projekt řeší dílčí rekonstrukci stávající radiologické kliniky, která se v současnosti nachází v 1. PP budovy „A“. Cílem rekonstrukce je optimalizace využití stávajících prostor.
Poznámka: Zadavatel organizuje prohlídku místa plnění, a to na den 9/07/2020 v 9:00hod. K setkání dojde před hlavním vchodem do budovy A Fakultní nemocnice Olomouc. Odpovědi na dotazy vznesené na prohlídce místa plnění mají pouze informativní charakter. Je nutné poslat žádost o vysvětlení zadávací dokumentace písemnou formou prostřednictvím profilu zadavatele a na tuto žádost o vysvětlení zadávací ...
Druh zakázky Stavební práce
Druh řízení Otevřené
Stav Vypsaná
Odhadovaná cena 63 474 626,00 Kč
Datum uveřejnění 29.6.2020
Datum podání nabídek 31.7.2020
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název Fakultní nemocnice Olomouc
Ičo 00098892
Ulice I. P. Pavlova 6
Město Olomouc
PSČ 775 20
Zakázka čeká na nabídku
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Zadavatel organizuje prohlídku místa plnění, a to na den 9/07/2020 v 9:00hod.
K setkání dojde před hlavním vchodem do budovy A Fakultní nemocnice Olomouc. Odpovědi na dotazy vznesené na prohlídce místa plnění mají pouze informativní charakter. Je nutné poslat žádost o vysvětlení zadávací dokumentace písemnou formou prostřednictvím profilu zadavatele a na tuto žádost o vysvětlení zadávací dokumentace bude závazně odpovídáno všem účastníkům.