Interiérové řešení výstavních expozic ve 2NP a 3NP Muzea východních Čech v Hradci Králové

Zakázka
Název zakázky: Interiérové řešení výstavních expozic ve 2NP a 3NP Muzea východních Čech v Hradci Králové
Popis: Předmětem realizace a dodávky stálých expozic ve 2NP a 3NP Muzea východních Čech v Hradci Králové je zpracování dílenské dokumentace, výroba, dodávka, montáž a kompletace expozičního systému, včetně osvětlení, AV a IT techniky a jeho následné zprovoznění a zregulování, včetně všech prvků a doplňků, úprava silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rozsahu nezbytném pro instalace systému a jeho ...
Poznámka: Zadavatel umožní prohlídku místa budoucího plnění všem dodavatelům, kteří mají zájem na podání nabídky v tomto zadávacím řízení. Zadavatel organizuje prohlídku místa budoucího plnění, a to ve dvou termínech: i) 15.4.2019 ve 13:00 hodin a ii) 16.4.2019 ve 13:00 hodin. Program prohlídek v obou termínech je shodný. Sraz zástupců zájemců bude v uvedeném termínu vždy před hlavním vchodem do Muzea ...
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Neuzavřená
Odhadovaná cena 15 240 988,00 Kč
Datum uveřejnění 8.4.2019
Datum podání nabídek 10.5.2019
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název Statutární město Hradec Králové
Ičo 00268810
Ulice Československé armády 408/51
Město Hradec Králové
PSČ 500 03
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Předmětem realizace a dodávky stálých expozic ve 2NP a 3NP Muzea východních Čech v Hradci Králové je zpracování dílenské dokumentace, výroba, dodávka, montáž a kompletace expozičního systému, včetně osvětlení, AV a IT techniky a jeho následné zprovoznění a zregulování, včetně všech prvků a doplňků, úprava silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rozsahu nezbytném pro instalace systému a jeho technických a technologických prvků, výroba grafiky.
Předmětem této veřejné zakázky je dále poskytnutí záruky v požadovaném rozsahu.
Podrobnou specifikaci předmětu této veřejné zakázky obsahují další části zadávací dokumentace, zejména projektová dokumentace, soupis prací s výkazem výměr a obchodní podmínky stanovené ve vzoru smlouvy o dílo.
Předmět veřejné zakázky je součástí projektu „Revitalizace budovy Muzea východních Čech“.
Zadavatel umožní prohlídku místa budoucího plnění všem dodavatelům, kteří mají zájem na podání nabídky v tomto zadávacím řízení. Zadavatel organizuje prohlídku místa budoucího plnění, a to ve dvou termínech: i) 15.4.2019 ve 13:00 hodin a ii) 16.4.2019 ve 13:00 hodin. Program prohlídek v obou termínech je shodný. Sraz zástupců zájemců bude v uvedeném termínu vždy před hlavním vchodem do Muzea východních Čech na adrese: Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové. Z technických důvodů se prohlídky mohou zúčastnit nejvýše 4 zástupci jednoho dodavatele. VZHLEDEM KE SLOŽITOSTI PŘEDMĚTU TÉTO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY ZADAVATEL ÚČAST NA PROHLÍDCE DŮRAZNĚ DOPORUČUJE.