Dodávka nákladního automobilu N1 - 4x4

Zakázka
Název zakázky: Dodávka nákladního automobilu N1 - 4x4
Popis: Jedná se o dodávku 1 kusu nového a nepoužitého nákladního automobilu N1 - 4x4 pro pravostranný provoz (dále jen vozidla) dle požadavků zadavatele, které jsou stanoveny zadávacími podmínkami, technickými podmínkami (viz. Příloha Technická specifikace) a to včetně dopravy na místa předání. Vozidla a na nich upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Záruční doba se ...
Poznámka: Další předpoklady pro plnění veřejné zakázky: Čestné prohlášení uchazeče, že je autorizovaným prodejcem nových vozidel nabízené tovární značky s uvedením odkazu, na kterém je možné si tuto informaci ověřit (např. internetové stránky výrobce atp.).
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Neuzavřená
Odhadovaná cena 1 000 000,00 Kč
Datum uveřejnění 8.4.2019
Datum podání nabídek 7.5.2019
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název Povodí Ohře, státní podnik
Ičo 70889988
Ulice Bezručova 4219
Město Chomutov
PSČ 430 03
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Jedná se o dodávku 1 kusu nového a nepoužitého nákladního automobilu N1 - 4x4 pro pravostranný provoz (dále jen vozidla) dle požadavků zadavatele, které jsou stanoveny zadávacími podmínkami, technickými podmínkami (viz. Příloha Technická specifikace) a to včetně dopravy na místa předání. Vozidla a na nich upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích.
Záruční doba se požaduje min. 24 měsíců ode dne předání a převzetí vozidla.