Dodávka nákladního automobilu N1 - 4x4

Zakázka
Název zakázky: Dodávka nákladního automobilu N1 - 4x4
Popis: Jedná se o dodávku 1 kusu nového a nepoužitého nákladního automobilu N1 - 4x4 pro pravostranný provoz (dále jen vozidla) dle požadavků zadavatele, které jsou stanoveny zadávacími podmínkami, technickými podmínkami (viz. Příloha Technická specifikace) a to včetně dopravy na místa předání. Vozidla a na nich upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Záruční doba se ...
Poznámka: Další předpoklady pro plnění veřejné zakázky: Čestné prohlášení uchazeče, že je autorizovaným prodejcem nových vozidel nabízené tovární značky s uvedením odkazu, na kterém je možné si tuto informaci ověřit (např. internetové stránky výrobce atp.).
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Vypsaná
Odhadovaná cena 1 000 000,00 Kč
Datum uveřejnění 8.4.2019
Datum podání nabídek 7.5.2019
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název Povodí Ohře, státní podnik
Ičo 70889988
Ulice Bezručova 4219
Město Chomutov
PSČ 430 03
Zakázka čeká na nabídku
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Jedná se o dodávku 1 kusu nového a nepoužitého nákladního automobilu N1 - 4x4 pro pravostranný provoz (dále jen vozidla) dle požadavků zadavatele, které jsou stanoveny zadávacími podmínkami, technickými podmínkami (viz. Příloha Technická specifikace) a to včetně dopravy na místa předání. Vozidla a na nich upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích.
Záruční doba se požaduje min. 24 měsíců ode dne předání a převzetí vozidla.