Systém pro HLA typizaci na úrovni high resolution pomocí sekvenátoru nové generace

Zakázka
Název zakázky: Systém pro HLA typizaci na úrovni high resolution pomocí sekvenátoru nové generace
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zajištění části imunogenetických vyšetření systémem, který je založen na principu sekvenování nové generace, který umožňuje typizaci na alelické úrovni, a to u velkého množství vzorků najednou. Systém bude využíván pro provádění HLA typizací na úrovni „high resolution“. Předmětem veřejné zakázky je dodávání spotřebního materiálu a diagnostických souprav, jakožto i ...
Poznámka:
Druh zakázky Dodávky
Druh řízení Otevřené
Stav Neuzavřená
Odhadovaná cena 17 000 000,00 Kč
Datum uveřejnění 8.4.2019
Datum podání nabídek 13.5.2019
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Ičo 00023001
Ulice Vídeňská 1958/9
Město Praha
PSČ 140 00
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Předmětem veřejné zakázky je zajištění části imunogenetických vyšetření systémem, který je založen na principu sekvenování nové generace, který umožňuje typizaci na alelické úrovni, a to u velkého množství vzorků najednou. Systém bude využíván pro provádění HLA typizací na úrovni „high resolution“. Předmětem veřejné zakázky je dodávání spotřebního materiálu a diagnostických souprav, jakožto i bezplatné zapůjčení veškerého přístrojového a softwarového vybavení.
Dále je předmětem plnění zaškolení obsluhujících pracovníků, bezplatné zajištění servisu, tj. oprav (práce i náhradní díly), odborné údržby (BTK), včetně vystavení protokolu, a elektrické kontroly, případně revize (podle druhu systému), bezplatné provedení všech kontrol požadovaných výrobcem a v souladu platnými právními předpisy, bezplatné provádění pravidelných validací, a dále dodání návodu k obsluze v listinné podobě v českém jazyce a návodu v elektronické verzi v českém jazyce.