Technologický park DRONET - Plzeň Světovar

Zakázka
Název zakázky: Technologický park DRONET - Plzeň Světovar
Popis: Předmětem realizace je rekonstrukce stávajících dvou budov v areálu bývalého pivovaru Světovar - objektu ležáckých sklepů a objektu správní vily. U objektu ležáckých sklepů - TP DRONET se jedná o změnu stavby, resp. stavební úpravy stavebně povolené výstavby 4x4 Světovar a Archiv Světovar .V objektu po zahájení rekonstrukce proběhly sanační a dekontaminační práce. Budova byla zbavena ...
Poznámka:
Druh zakázky Stavební práce
Druh řízení Otevřené
Stav Neuzavřená
Odhadovaná cena 373 062 249,00 Kč
Datum uveřejnění 8.4.2019
Datum podání nabídek 18.7.2019
E-Aukce Ne
Zadavatel
Název statutární město Plzeň
Ičo 00075370
Ulice náměstí Republiky 1/1
Město Plzeň
PSČ 301 00
Pro více informací se  přihlaste  nebo zdarma  zaregistrujte
Předmětem realizace je rekonstrukce stávajících dvou budov v areálu bývalého pivovaru Světovar - objektu ležáckých sklepů a objektu správní vily. U objektu ležáckých sklepů - TP DRONET se jedná o změnu stavby, resp. stavební úpravy stavebně povolené výstavby 4x4 Světovar a Archiv Světovar .V objektu po zahájení rekonstrukce proběhly sanační a dekontaminační práce. Budova byla zbavena karcinogenního materiálu korkolit, proběhly sanační práce spojené s kontaminací ropnými látkami, stavba byla ukončena a objekt provizorně zakonzervován.
Součástí realizace je rovněž obnova historického objektu Administrativní vily, která je řešena samostatnou DSP a samostatným stavebním povolením, která bude po rekonstrukci sloužit zčásti pro administrativní účely a zčásti (převážná část 1. NP) jako dětská skupina pro max. 24 dětí. Realizace bude probíhat v koordinaci s hlavním objektem TP DRONET.